Araçların Yapısı ve Durumu

Pratik Araba, şirket bünyenizde ki araç yapısını ve durumunu inceler, ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç ya da araçlar hakkında teknik bilgileri rapor halinde size sunar.

7*24 Pratik Asist – Muadil Araç

Kiralama dönemi süresince ihtiyaçlarınız için 7 gün, 24 saat Pratik Asist hizmetini hazır tutar. Herhangi bir kaza veya bozulma durumunda, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size muadil araç temin edilir.

Proje Odaklı Çalışma

Pratik araba filo yönetimi ve kiralama sistemi; proje odaklı çalışır. Her bir proje kendine özgü şartlarda hazırlanır ve fiyatlandırılır.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Araçların Teslim ve Sürüş Eğitimi

Size sunulan raporlar ve maliyet analizleri neticesinde belirlenen araç ya da araçların her türlü satın alma, vergi ve sigorta işlemlerini tamamlayarak size teslim eder. Şirket bünyesinde araç kullanıcılarına dilediğiniz takdirde ileri sürüş eğitimi sunar.

Araç Bakım, Lastik ve Güvenlik

Araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarını, üretici firmanın öngördüğü şekilde yapar. Her 50.000 KM de kış lastiklerinizi ve dört mevsim lastikleriniz yenilenir. Güvenliğiniz için belirli periyotlarda araçlara check-up uygulanır.

SANYO DIGITAL CAMERA

Araç Takip Sistemi – OGS-HGS

Şirket araçlarınızı dilediğiniz de mesafe, yol ve zaman açısından takip edebilirsiniz.
Şirket araçlarınızın OGS-HGS takibini ve ödeme işlemleriniz dilediğiniz takdirde aylık faturalandırılarak takip edilir.

Fenni Muayene, Sigorta ve Vergi

Kiralama dönemi boyunca, araçların Fenni muayene, Zorunlu Mali sorumluluk sigortası, egzoz pulu ve vergisel işlemleri takip edilir ve yürütülür.